Aby pobrać plik, musisz podać adres e-mail, w którym zamówiłeś ten produkt. Plik mogą pobrać tylko użytkownicy, którzy już produkt zamówili i zamówienie zostało im już wysłane.

Perła życzeń w perłoródce z łańcuszkiem i wisiorkiem w pudełku upominkowym


Oryginalność tkwi w tym, że perła zamknięta jest w muszli Pokaż więcej
Cena 25.3   41.2 zł -39% Dostępność: W magazynie
Ostatni raz kupił/a: K. C.
 

Wyraź ukochanej swoją miłość cennym prezentem, który również dla Ciebie będzie niespodzianką. Podaruj jej prawdziwą perłę, którą wyciągniesz z prawdziwej ostrygi, wkładając ją następnie do klejnotu.

Każda ostryga ukrywa swoje sekrety do ostatniej chwili, ale nie musisz się martwić, że będziesz daremnie szukać skarbu. Każda ostryga przed konserwacją sprawdzana jest przez specjalne urządzenie, gwarantujemy więc, że naprawdę ukrywa perłę o wielkości 0,5 aż 0,8 cm.

Perła powstawała z ziarenka piasku przez 3-5 lat. Oryginalność tkwi w tym, że perła zamknięta jest w muszli, którą osoba otrzymująca prezent sama musi otworzyć, wkładając potem perłę do zawieszki, która jest częścią zestawu.

Niespodzianką jest również kolor perły, każda sztuka jest bowiem oryginalna. Każdy odcień niesie pewne przesłanie swojej właścicielce.

  • biała perła jest symbolem zdrowia
  • brzoskwiniowa wzmacnia miłość
  • kremowa przynosi szczęście
  • lawendowa symbolizuje mądrość
  • złota perła przynosi bogactwo

 

Nim kobieta lub dziewczyna otworzy muszelkę, powinna sobie wyobrazić kolor, jaki perła będzie miała i może myśleć sobie życzenie. Jeżeli w perłoródce będzie perła danego koloru, życzenie zostanie wypełnione.


Ocena produktu Perła życzeń w perłoródce z łańcuszkiem i wisiorkiem w pudełku upominkowym

5
1 ocena
22
klientów już kupiło
100%
klientów poleca