Aby pobrać plik, musisz podać adres e-mail, w którym zamówiłeś ten produkt. Plik mogą pobrać tylko użytkownicy, którzy już produkt zamówili i zamówienie zostało im już wysłane.

Okrągłe oświetlenie LED do streamerów i youtuberów


Czy przesyłasz strumieniowo, robisz blogi lub inne filmy w sieciach społecznościowych, często robisz „selfie”, czy po prostu potrzebujesz zapalić produkt do fotografii? Pokaż więcej
Cena 50.6   68.3 zł -26% Dostępność: W magazynie
 

Czy przesyłasz strumieniowo, robisz blogi lub inne filmy w sieciach społecznościowych, często robisz „selfie”, czy po prostu potrzebujesz zapalić produkt do fotografii? W takim razie to światło LED jest stworzone dla Ciebie. Dzięki niewielkim rozmiarom i niewielkiej wadze nadaje się również do mniejszych przestrzeni i można go łatwo spakować i przenieść w dowolne miejsce.

Okrągłe światło LED jest idealne dla każdego, kto lubi robić zdjęcia lub nagrywać filmy w sieciach społecznościowych. Wypełnia cienie na twarzy, rozjaśnia skórę i poprawia jakość uzyskanego zdjęcia lub filmu.

Na przełączniku na przewodzie zasilającym można ustawić trzy rodzaje temperatury i 10 intensywności światła. Możesz zasilać lampę bezpośrednio przez port USB komputera lub z sieci za pomocą dowolnego adaptera (brak w zestawie).

 

Detale:

  • Statyw do instalacji i niezawodnego mocowania
  • Przegub obrotowy 360 °
  • Włącz kabel zasilający, aby wyregulować intensywność światła i temperaturę
  • Zasilanie przez złącze USB - brak adaptera w zestawie
  • Średnica 16 cm

 

 


Ocena produktu Okrągłe oświetlenie LED do streamerów i youtuberów

0
0 ocena
2
klientów już kupiło
100%
klientów poleca