Aby pobrać plik, musisz podać adres e-mail, w którym zamówiłeś ten produkt. Plik mogą pobrać tylko użytkownicy, którzy już produkt zamówili i zamówienie zostało im już wysłane.

Chłodzący ręcznik - Podaruj sobie chłodny posiłek latem!


Latem potrzebne jest pewne chłodzenie jako sól, zwłaszcza w przypadku trudnych Pokaż więcej
Cena 17.45   27.25 zł -36% Dostępność: W magazynie
Liczba osób oglądających produkt: 9
Ostatni raz kupił/a: A. P.
 

Latem potrzebne jest pewne chłodzenie jako sól, zwłaszcza w przypadku trudnych i wyczerpujących sportów, wtedy nie ma lepszego uczucia niż zlepienie się w chłodny ręcznik.

Jednak w sporcie często dochodzi do nieprzyjemnych obrażeń, na które chłodzenie tego ręcznika będzie naprawdę korzystne. Ręcznik jest również idealnym rozwiązaniem, jeśli nieprzyjemnie spaliłeś plecy, ramiona lub inną część ciała, ponieważ z wyjątkiem takiej podrażnionej skóry dajesz fajny ręcznik, uczucie ulgi jest naprawdę bezcenne.

Chłodzący ręcznik to rewolucyjna nowość i świetna pomoc dla każdego amatora i profesjonalnego sportowca, który chce przedłużyć swój trening. Ręcznik ostygnie w ciągu kilku sekund i jest bardzo łatwy w użyciu - wystarczy go namoczyć, wycisnąć nadmiar wody i dokręcić 3-5 razy. Ręcznik natychmiast ochładza się i daje idealne odświeżenie!

 

Szczegóły:

  • Materiał: poliester, bawełna
  • Wymiary: 80x29 cm

 

 

 


Ocena produktu Chłodzący ręcznik - Podaruj sobie chłodny posiłek latem!

0
0 ocena
5
klientów już kupiło
100%
klientów poleca