Aby pobrać plik, musisz podać adres e-mail, w którym zamówiłeś ten produkt. Plik mogą pobrać tylko użytkownicy, którzy już produkt zamówili i zamówienie zostało im już wysłane.

Zestaw solarny 14 w 1 - Wszechświat


Zestaw solarny to doskonała zabawka edukacyjna, w łatwy sposób pokazuje, jak faktycznie działa energia słoneczn Pokaż więcej
Cena 60.2 Dostępność: W magazynie

 

Zestaw solarny to doskonała zabawka edukacyjna, w łatwy sposób pokazuje, jak faktycznie działa energia słoneczna. Nie są wymagane żadne baterie, wszystko jest zasilane wyłącznie ogniwem słonecznym. Do przemieszczania zmontowanych modeli używasz małego panelu słonecznego i miniaturowego silnika.

Celem każdej zabawki jest możliwość rozrywki dziecka. Problem z większością zabawek polega na tym, że dzieci szybko się nudzą. To jeden z powodów wprowadzenia inteligentnego mechanicznego zestawu Solar. To świetna zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Możesz zbudować jednego z wielu robotów poruszających się po lądzie i wodzie. Zestaw solarny to wyjątkowy zestaw, z którego można składać różne zabawki. Nie musisz ograniczać się do jednego modelu, zestaw można w każdej chwili zdemontować i zmontować, co czyni go źródłem niekończącej się zabawy. Robot zasilany jest ogniwem słonecznym, więc jest odpowiednim prezentem, nawet jeśli troszczysz się o środowisko.

 

 


Ocena produktu Zestaw solarny 14 w 1 - Wszechświat

0
0 ocena
Jak weryfikujemy oceny?
3
klientów już kupiło
100%
klientów poleca


Może się przydać

SolarBot 6w1 zestaw solarny

SolarBot 6w1 zestaw solarny

Zestaw solarny to doskonała zabawka edukacyjna, w łatwy sposób pokazuje, jak faktycznie działa…

30.00 zł Szczegóły
Neocomb - Zestaw magnetyczny

Neocomb - Zestaw magnetyczny

Udoskonalona wersja słynnej układanki NeoCube, w komplecie z patyczkami

52.65 zł Szczegóły
Wesoły rekin - gra planszowa

Wesoły rekin - gra planszowa

Szybka gra dla dzieci, w której gracze ratują połów z paszczy rekina. Spróbuj ocalić jak najwięcej…

75.30 zł Szczegóły