Aby pobrać plik, musisz podać adres e-mail, w którym zamówiłeś ten produkt. Plik mogą pobrać tylko użytkownicy, którzy już produkt zamówili i zamówienie zostało im już wysłane.

Dzieci Zestaw solarny 14 w 1 - Wszechświat

Zestaw solarny 14 w 1 - Wszechświat


Zestaw solarny to doskonała zabawka edukacyjna, w łatwy sposób pokazuje, jak faktycznie działa energia słoneczn Pokaż więcej
Świetna cena
60.20 zł
Dostępność: W magazynie

 

Zestaw solarny to doskonała zabawka edukacyjna, w łatwy sposób pokazuje, jak faktycznie działa energia słoneczna. Nie są wymagane żadne baterie, wszystko jest zasilane wyłącznie ogniwem słonecznym. Do przemieszczania zmontowanych modeli używasz małego panelu słonecznego i miniaturowego silnika.

Celem każdej zabawki jest możliwość rozrywki dziecka. Problem z większością zabawek polega na tym, że dzieci szybko się nudzą. To jeden z powodów wprowadzenia inteligentnego mechanicznego zestawu Solar. To świetna zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Możesz zbudować jednego z wielu robotów poruszających się po lądzie i wodzie. Zestaw solarny to wyjątkowy zestaw, z którego można składać różne zabawki. Nie musisz ograniczać się do jednego modelu, zestaw można w każdej chwili zdemontować i zmontować, co czyni go źródłem niekończącej się zabawy. Robot zasilany jest ogniwem słonecznym, więc jest odpowiednim prezentem, nawet jeśli troszczysz się o środowisko.

 

 


Ocena produktu Zestaw solarny 14 w 1 - Wszechświat

0
0 ocena
Jak weryfikujemy oceny?
3
klientów już kupiło
100%
klientów poleca


Może się przydać

SolarBot 6w1 zestaw solarny

SolarBot 6w1 zestaw solarny

Zestaw solarny to doskonała zabawka edukacyjna, w łatwy sposób pokazuje, jak faktycznie działa…

Świetna cena
30.00 zł
Neocomb - Zestaw magnetyczny

Neocomb - Zestaw magnetyczny

Udoskonalona wersja słynnej układanki NeoCube, w komplecie z patyczkami

Bomba cenowa
52.65 zł
Oszczędzasz 756.80 zł
Pistolet do baniek Bazooka

Pistolet do baniek Bazooka

Tysiące baniek bez dmuchania? Bubble Bazooka co minutę wydmuchuje tysiące baniek

Świetna cena
92.25 zł