Aby pobrać plik, musisz podać adres e-mail, w którym zamówiłeś ten produkt. Plik mogą pobrać tylko użytkownicy, którzy już produkt zamówili i zamówienie zostało im już wysłane.

Pulsoksymetr na palec z wyświetlaczem LCD


Pulsoksymetr służy do nieinwazyjnego pomiaru wysycenia tlenem hemoglobiny w tętniczej części krwiobiegu i tętna Pokaż więcej
Cena 46.85   70.6 zł -34% Dostępność: W magazynie
Liczba osób oglądających produkt: 2




 

Pulsoksymetr służy do nieinwazyjnego pomiaru wysycenia tlenem hemoglobiny w tętniczej części krwiobiegu i tętna. Nasycenie hemoglobiny tlenem wskazuje procentową zawartość hemoglobiny i krwi tętniczej nasyconej tlenem. Dlatego jest ważnym parametrem do oceny czynności oddechowej.

Pulsoksymetr wykorzystuje dwie wiązki światła o różnych długościach fal do pomiaru na palcu włożonym do urządzenia. Niskie wysycenie tlenem hemoglobiny występuje głównie w chorobach takich jak choroby układu oddechowego, astma, niewydolność serca itp. U osób ze zwiększającym się nasyceniem hemoglobiny tlenem objawy takie jak dusza, przyspieszone tętno, obniżona wydolność, nerwowość i nagłe pocenie się częściej występują.

Przewlekłe i znane wysycenie tlenem hemoglobiny przez monitorowanie pulsoksymetru i kontrolę lekarza. Nagły spadek wysycenia tlenem hemoglobiny powinien zostać natychmiast zgłoszony przez lekarza.

 

Detale:

  • Pulsoksymetr odpowiedni do użytku w domu, na drogach iw placówkach medycznych
  • Zaprojektowany do pomiaru wysycenia hemoglobiny tlenem i tętna
  • Użyj dwóch wiązek światła o różnych długościach fal
  • Wyróżnia się kompaktowymi wymiarami
  • Kolorowy wyświetlacz LED wyraźnie pokazujący zmierzone wartości
  • Obsługę zapewniają 2 filtry AAA - brak w zestawie

 

 


Ocena produktu Pulsoksymetr na palec z wyświetlaczem LCD

0
0 ocena
2
klientów już kupiło
100%
klientów poleca