Aby pobrać plik, musisz podać adres e-mail, w którym zamówiłeś ten produkt. Plik mogą pobrać tylko użytkownicy, którzy już produkt zamówili i zamówienie zostało im już wysłane.

Koc gaśniczy - Fire blanket


Bądź przygotowany na wypadek sytuacji awaryjnych i miej w domu przynajmniej jeden koc! Niepokojącym faktem Pokaż więcej
Cena 93.9   121.55 zł -23% Dostępność: W magazynie
 

Bądź przygotowany na wypadek sytuacji awaryjnych i miej w domu przynajmniej jeden koc! Niepokojącym faktem jest to, że 48% wszystkich domowych pożarów zaczyna się w kuchni.

Posiadanie koca gaśniczego w kuchni to jedna z najważniejszych decyzji, jakie możesz podjąć dla siebie i swojej rodziny. To inwestycja, która może uratować Twoją rodzinę i zaoszczędzić na kosztach naprawy rzędu dziesiątek tysięcy koron.

 

Detale:

  • Gotowy w kilka sekund, jego użycie nie wymaga formalnego przeszkolenia i może być używany przez każdego, niezależnie od tego, czy jest to osoba dorosła, czy dziecko.
  • Bezpiecznie gasi ogień - Wykonany jest z przetestowanego podczas spawania włókna szklanego, które wytrzymuje temperaturę do 550 stopni Celsjusza.
  • Nie wymaga konserwacji — jest zawsze gotowy do użycia i jest oczywistym wyborem z kilku powodów: brak daty ważności, brak możliwości awarii, brak konieczności corocznej konserwacji.
  • Łatwy w czyszczeniu – nie będzie bałaganu po użyciu i jest przyjazny dla środowiska, ponieważ nie emituje toksycznych oparów pod wpływem ciepła.
  • Zatrzymuje śmiertelne upały — jedną z największych korzyści jest to, że pozwala uciec przed ogniem, owijając go wokół ciała i działa jak bariera; po prostu przykryj się kocem przeciwpożarowym i biegnij w bezpieczne miejsce.
  • Wymiary 120x120 cm

Łatwy w użyciu:

  1. Po prostu wyciągnij koc, rozłóż go szeroko i powoli przerzuć na miejsce pożaru.
  2. Udusić ogień - Ostrożnie połóż koc na ogniu, aby zgasić go w ciągu kilku sekund.Nie zapomnij schować rąk za koc, aby się chronić.
  3. Wyłącz każde źródło ciepła - Gdy już masz koc nad płomieniami, wyłącz każde źródło ciepła. Skraca to czas wygaśnięcia ognia.

 

 


Ocena produktu Koc gaśniczy - Fire blanket

0
0 ocena
2
klientów już kupiło
100%
klientów poleca