Aby pobrać plik, musisz podać adres e-mail, w którym zamówiłeś ten produkt. Plik mogą pobrać tylko użytkownicy, którzy już produkt zamówili i zamówienie zostało im już wysłane.

Dzieci Inteligentny zegarek dla dzieci z aparatem i lokalizatorem GPS

Inteligentny zegarek dla dzieci z aparatem i lokalizatorem GPS


Zegarki dziecięce z lokalizatorem GPS to doskonały wybór dla rodziców, którzy chcą poprowadzić swoje pociechy do samodzielności Pokaż więcej
Świetna cena
112.25 zł
Dostępność: W magazynie

Towar 2 jakość

Towar może być bez opakowania i posiadać niewielką wadę kosmetyczną nie wpływającą na funkcjonalność.

Inteligentny zegarek dla dzieci z aparatem i lokalizatorem GPS
Niebieski

 

Zegarki dziecięce z lokalizatorem GPS to doskonały wybór dla rodziców, którzy chcą poprowadzić swoje pociechy do samodzielności, a jednocześnie chcą mieć je pod stałą opieką. Zegarki te tradycyjnie pozwalają dziecku monitorować aktualny czas, ale posiadają też szereg innych praktycznych funkcji, takich jak śledzenie ruchu i jego historii czy możliwość dwukierunkowej komunikacji. Zegarek dla dzieci z lokalizatorem GPS wyróżnia się stylowym sportowym designem i nowoczesnym ekranem dotykowym. Dzięki temu nie musisz się martwić, że Twoje dziecko będzie się wstydziło ich używania.

 

Detale:

 • Zegarek z wygodnym silikonowym paskiem
 • Wodoodporna konstrukcja (IP65) – odporna na zwykłą wilgoć, deszcz itp.
 • Wyświetlacz dotykowy 3,7 cm
 • Wbudowany aparat o rozdzielczości 1,3 Mpx
 • Trwa do 100 godzin na jednym ładowaniu
 • Zegarek można kontrolować i monitorować za pomocą aplikacji mobilnej, którą można pobrać za pomocą kodu QR dla systemów Android i iOS.
 • Śledzenie GPS aktualnej lokalizacji w czasie rzeczywistym co 90 sekund
 • Dokładność pozycjonowania: ok. 5 m
 • Możliwość wysyłania wiadomości głosowych do zegarka
 • Opcja połączenia
 • Możliwość ustawienia trybu NIE PRZESZKADZAĆ
 • Funkcje krokomierza i monitorowania snu dziecka
 • Zabezpieczenie przed wyłączeniem zegarka przez dziecko lub inną osobę
 • Obsługa kart Nano SIM
 • Odpowiednie na nadgarstek o obwodzie od 13 do 18,5 cm
 • Wymiary zegarka: 50 x 40 x 12 mm

 

Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej:

Aby połączyć zegarek z telefonem, należy zainstalować aplikację mobilną „DOWEAR”, którą można bezpłatnie pobrać z Google Play (Android) lub App Store (iOS). Następnie możesz już dokonać wszystkich ustawień i śledzić lokalizację GPS danego urządzenia. Śledzenie za pomocą aplikacji mobilnej jest proste i skuteczne. Aplikacja umożliwia wyświetlenie aktualnej lokalizacji oraz historii ruchu w wybranym okresie. Dodatkowo możesz sprawdzić historię lokalizacji do 3 miesięcy wstecz.

 

Przycisk SOS w nagłych wypadkach:

W nagłych przypadkach na zegarku znajduje się przycisk SOS, który służy do komunikacji z „numerami alarmowymi”, które zostały wstępnie skonfigurowane za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Po jego naciśnięciu urządzenie automatycznie wybierze pierwszy zaprogramowany numer telefonu, jeśli nikt nie odbierze połączenia, zegarek wybierze inne zaprogramowane numery. Za pomocą aplikacji mobilnej możesz zapisać w urządzeniu do 10 numerów telefonów. Jeśli dziecko wyśle ​​wezwanie SOS, ale odbiorca nie odbierze połączenia, urządzenie wyśle ​​wiadomość SMS z lokalizacją.

 

Dwukierunkowa komunikacja:

Zegarek GPS może służyć jako telefon komórkowy, zadzwoń do dziecka kiedy tylko potrzebujesz, a on będzie mógł Ci odpowiedzieć bezpośrednio przez zegarek. Za pomocą aplikacji możesz nawet ustalić, z jakich numerów telefonów może kontaktować się Twoje dziecko. Zegarek umożliwia również nagranie krótkiej wiadomości głosowej (max 15 sekund) i przesłanie jej do aplikacji mobilnej lub dyskretne podsłuchanie tego, co dzieje się wokół.

 

Zdefiniuj granice ruchu:

W aplikacji mobilnej będziesz mógł włączyć krokomierz, dzięki któremu będziesz mógł monitorować liczbę wykonanych kroków lub ustawić funkcję ogrodzenia GEO i tym samym stworzyć wirtualną barierę dla swojego dziecka. Po wprowadzeniu szerokości i długości geograficznej ustalasz obszar na mapie, po którym urządzenie może się poruszać. Możesz np. ograniczyć odległość dziecka od domu do 100 metrów, a jeśli przekroczy tę odległość, zostaniesz o tym powiadomiony powiadomieniem push w aplikacji mobilnej. Możesz także natychmiast zadzwonić do dziecka na zegarek, aby upewnić się, że wszystko w porządku.

Należy pamiętać, że funkcja GEO ogrodzenia działa z sygnałem GPS i do prawidłowego działania zegarek musi znajdować się stale na otwartej przestrzeni z widokiem na niebo (nie np. w domu, przejściu itp.) i aktualizować pozycję zegarka należy ustawić na najczęstszą częstotliwość (co minutę), co skutkuje szybszym rozładowaniem baterii.

 

Bateria i wytrzymałość:

W korpusie zegarka znajdziemy wbudowany akumulator o pojemności 400mAh, którego czas pracy w trybie oszczędzania energii sięga nawet 100 godzin (czas skraca się w zależności od obciążenia zegarka). Przy normalnym użytkowaniu zegarek wytrzymuje 1-3 dni, czyli podobnie jak dzisiejsze smartfony. Jeśli pojemność baterii urządzenia spadnie poniżej 20%, urządzenie wyśle ​​powiadomienie do aplikacji mobilnej. Możesz aktywować zegarek dziecięcy z lokalizatorem GPS, po prostu wkładając odblokowaną kartę SIM z aktywnym pakietem danych.

 


Ocena produktu Inteligentny zegarek dla dzieci z aparatem i lokalizatorem GPS

0
0 ocena
Jak weryfikujemy oceny?
2
klientów już kupiło
100%
klientów poleca


Może się przydać

Uniwersalny adapter USB - Ładowarka 5 V / 1 A.

Uniwersalny adapter USB - Ładowarka 5 V / 1 A.

Ładowarka do ładowania szerokiej gamy urządzeń z ładowaniem USB

Świetna cena
8.30 zł
Dyktafon USB w pamięci Flash

Dyktafon USB w pamięci Flash

Ukryty dyktafon w pamięci flash. Nagrywaj rozmowy w dowolnym miejscu bez wiedzy nikogo.…

Świetna cena
45.10 zł
Miniaturowy telefon komórkowy L8STAR - najmniejszy na świecie

Miniaturowy telefon komórkowy L8STAR - najmniejszy na świecie

Najmniejszy funkcjonalny telefon na świecie - L8STAR BM10, czyli miniaturowa kopia słynnej Nokii…

Świetna cena
97.90 zł

Warianty