Aby pobrać plik, musisz podać adres e-mail, w którym zamówiłeś ten produkt. Plik mogą pobrać tylko użytkownicy, którzy już produkt zamówili i zamówienie zostało im już wysłane.

Dzieci Długopis 3D z wyświetlaczem - do ręcznego drukowania modeli 3D

Długopis 3D z wyświetlaczem - do ręcznego drukowania modeli 3D


Pióro 3D daje wiele możliwości kreatywnego tworzenia. Nie tylko do rysowania, dzięki tej unikalnej technologii możliwe Pokaż więcej
Bomba cenowa
56.40 zł
Oszczędzasz 73.80 zł
Dostępność: W magazynie

 

Pióro 3D daje wiele możliwości kreatywnego tworzenia. Nie tylko do rysowania, dzięki tej unikalnej technologii możliwe jest tworzenie różnych przedmiotów z tworzyw sztucznych. Pisak działa na tej samej zasadzie co pistolet do topienia, co oznacza, że ​​przy odpowiedniej temperaturze topi włożony materiał, a ty tworzysz za pomocą pisaka. Zaletą jest to, że można malować nie tylko na powierzchni, ale również w przestrzeni, co daje niemal nieograniczone możliwości kreacji.Obsługa długopisu 3D jest bardzo prosta iz pomocą rodziców wygrają nawet mniejsze dzieci.

 

Jak korzystać z pióra 3D:

Podłącz adapter pióra do złącza zasilania na końcu pióra. Aby włączyć pióro, przytrzymaj dolną strzałkę z boku pióra. Przyciskami obok wyświetlacza wybierz materiał PLA, a następnie naciśnij strzałkę u dołu, pióro zacznie się nagrzewać i zapali się pomarańczowe światło. Gdy lampka zaświeci się na zielono, wstrzykiwacz jest gotowy do użycia. Włóż wkład PLA w kolorze, który chcesz utworzyć do otworu wlewowego w górnej części długopisu. Przytrzymanie dolnej strzałki na wstrzykiwaczu zaczyna wciskać wkład w strzałkę. Wypełnienie drukowane jest automatycznie, nie ma potrzeby naciskania żadnego innego przycisku podczas rysowania. Pióro wyłącza się automatycznie po pięciu minutach bezczynności lub po przytrzymaniu górnej strzałki z boku pióra. Naciśnij przycisk do przodu, aby ponownie uruchomić wkład. Aby wyjąć wkład lub zmienić kolor wkładu, naciśnij przycisk przewijania.

 

Co to jest filament PLA:

PLA to termoplastyczny poliester charakteryzujący się dobrą wytrzymałością i trwałością koloru. Jest to materiał, z którego wykonany jest wkład do Twojego długopisu 3D. Podstawą produkcji tego surowca są surowce odnawialne, takie jak skrobia kukurydziana. Temperatura topnienia materiału PLA wynosi około 180°.

 

Zawartość Paczki:

  • 1x długopis 3D
  • 1x stojak na długopisy 3D
  • 1x kabel do gniazdka
  • 3x kolorowy wkład PLA

 

 


Ocena produktu Długopis 3D z wyświetlaczem - do ręcznego drukowania modeli 3D

0
0 ocena
Jak weryfikujemy oceny?
5
klientów już kupiło
100%
klientów poleca


Może się przydać

Neocomb - Zestaw magnetyczny

Neocomb - Zestaw magnetyczny

Udoskonalona wersja słynnej układanki NeoCube, w komplecie z patyczkami

Bomba cenowa
52.65 zł
Oszczędzasz 756.80 zł
Zestaw magnetyczny Magnastix - 103 - 157 sztuk

Zestaw magnetyczny Magnastix - 103 - 157 sztuk

Zestaw magnetyczny Magnastix to jedna z najpopularniejszych zabawek na świecie. Znacząco promuje…

54.55 zł Szczegóły
Niesamowita gumowa piłka - Wubble Bubble

Niesamowita gumowa piłka - Wubble Bubble

Bańka Wubble to niekończąca się zabawa! Twoje dzieci będą się nim bawić godzinami.

Świetna cena
50.75 zł