Aby pobrać plik, musisz podać adres e-mail, w którym zamówiłeś ten produkt. Plik mogą pobrać tylko użytkownicy, którzy już produkt zamówili i zamówienie zostało im już wysłane.

Długopis 3D z wyświetlaczem - do ręcznego drukowania modeli 3D


Pióro 3D daje wiele możliwości kreatywnego tworzenia. Nie tylko do rysowania, dzięki tej unikalnej technologii możliwe Pokaż więcej
Cena 107.65   154.9 zł -31% Dostępność: W magazynie
 

Pióro 3D daje wiele możliwości kreatywnego tworzenia. Nie tylko do rysowania, dzięki tej unikalnej technologii możliwe jest tworzenie różnych przedmiotów z tworzyw sztucznych. Pisak działa na tej samej zasadzie co pistolet do topienia, co oznacza, że ​​przy odpowiedniej temperaturze topi włożony materiał, a ty tworzysz za pomocą pisaka. Zaletą jest to, że można malować nie tylko na powierzchni, ale również w przestrzeni, co daje niemal nieograniczone możliwości kreacji.Obsługa długopisu 3D jest bardzo prosta iz pomocą rodziców wygrają nawet mniejsze dzieci.

 

Jak korzystać z pióra 3D:

Podłącz adapter pióra do złącza zasilania na końcu pióra. Aby włączyć pióro, przytrzymaj dolną strzałkę z boku pióra. Przyciskami obok wyświetlacza wybierz materiał PLA, a następnie naciśnij strzałkę u dołu, pióro zacznie się nagrzewać i zapali się pomarańczowe światło. Gdy lampka zaświeci się na zielono, wstrzykiwacz jest gotowy do użycia. Włóż wkład PLA w kolorze, który chcesz utworzyć do otworu wlewowego w górnej części długopisu. Przytrzymanie dolnej strzałki na wstrzykiwaczu zaczyna wciskać wkład w strzałkę. Wypełnienie drukowane jest automatycznie, nie ma potrzeby naciskania żadnego innego przycisku podczas rysowania. Pióro wyłącza się automatycznie po pięciu minutach bezczynności lub po przytrzymaniu górnej strzałki z boku pióra. Naciśnij przycisk do przodu, aby ponownie uruchomić wkład. Aby wyjąć wkład lub zmienić kolor wkładu, naciśnij przycisk przewijania.

 

Co to jest filament PLA:

PLA to termoplastyczny poliester charakteryzujący się dobrą wytrzymałością i trwałością koloru. Jest to materiał, z którego wykonany jest wkład do Twojego długopisu 3D. Podstawą produkcji tego surowca są surowce odnawialne, takie jak skrobia kukurydziana. Temperatura topnienia materiału PLA wynosi około 180°.

 

Zawartość Paczki:

  • 1x długopis 3D
  • 1x stojak na długopisy 3D
  • 1x kabel do gniazdka
  • 3x kolorowy wkład PLA

 

 


Ocena produktu Długopis 3D z wyświetlaczem - do ręcznego drukowania modeli 3D

0
0 ocena
5
klientów już kupiło
100%
klientów poleca