Aby pobrać plik, musisz podać adres e-mail, w którym zamówiłeś ten produkt. Plik mogą pobrać tylko użytkownicy, którzy już produkt zamówili i zamówienie zostało im już wysłane.

Zestaw kreatywny – Bunchems -Thorn Ball


Uciesz swoje dziecko zestawem kreatywnym Bunches, który zawsze oferuje wspaniałą zabawę. Pokaż więcej
Cena od 34.15   56.05 zł -39% Dostępność: W magazynie
Liczba osób oglądających produkt: 20
Ostatni raz kupił/a: M. Ł.
 

Uciesz swoje dziecko zestawem kreatywnym Bunches, który zawsze oferuje wspaniałą zabawę. Zestaw zawiera do 1000 sztuk specjalnie zmodyfikowanych kulek, które łatwo trzymają się razem, pomagając tworzyć różne obrazki lub figurki. Zestaw gwarantuje niekończące się gry, podczas których Twoje dzieci świetnie się bawią. Kulki o unikalnej powierzchni łatwo trzymają razem, umożliwiając budowanie czegokolwiek.

Unikalny zestaw kreatywny pomaga rozwijać dziecięcą wyobraźnię, umiejętność i zdolności motoryczne. Kolorowe kulki w prosty sposób łączą się, jak i rozdzielają. Umożliwiają stwarzać ciągle nowe figurki, dzieci dzięki nim doświadczą nowe przygody. Z praktycznymi akcesoriami w zestawie możesz figurkom dodać na przykład oczy, usta, wąsy lub okulary.

Odpowiednie dla dzieci od 4 lat w obecności osób dorosłych – zestaw zawiera małe elementy, które dziecko mogłoby połknąć.

 

Warianty produktu:

  • 400 sztuk
  • 500 sztuk
  • 600 sztuk
  • 800 sztuk
  • 1000 sztuk

 

 


Ocena produktu Zestaw kreatywny – Bunchems -Thorn Ball

5
1 ocena
172
klientów już kupiło
100%
klientów poleca
1
recenzji użytkowników