Aby pobrać plik, musisz podać adres e-mail, w którym zamówiłeś ten produkt. Plik mogą pobrać tylko użytkownicy, którzy już produkt zamówili i zamówienie zostało im już wysłane.

Przedłużacz męskich organów płciowych - ProExtender


Marzysz o większym penisie – nie martw się, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pokaż więcej
Cena 104.9   315.25 zł -67% Produkt nie może być już kupiony, jest wyprzedany
Liczba osób oglądających produkt: 8
Ostatni raz kupił/a: C. D.
Ten produkt jest obecnie niedostępny

Pozwól nam się z Tobą skontaktować, a my poinformujemy Cię o stanie magazynowym.

 

Marzysz o większym penisie – nie martw się, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Medycznie sprawdzony przedłużacz męskich organów płciowych ProExtender.

Możliwość zwiększenia długości penisa mają mężczyźni już od 1990 roku, nie trzeba więc używać leków lub poddawać się zabiegom chirurgicznym w celu osiągnięcia pożądanej długości penisa. Sposób ten jest skuteczny, bezpieczny i sprawdzony.

W celu osiągnięcia pożądanej długości i szerokości trzeba nosić przedłużacz penisa ProExtender przez co najmniej 5-6 miesięcy i minimalnie 5 godzin dziennie. Jeżeli okres ten wydaje Ci się długi, nie musisz się martwić. Noszenie ProExtenderu jest wygodne i dyskretne.

Do przedłużenia dochodzi stopniowym napinaniem, wykorzystywane jest tutaj mnożenie się komórek tkankowych podczas wystawienia nieustannie działającej siły trakcyjnej. Mówiąc popularnie, tkanka stara się osiągnąć stanu, w którym już żadna siła napinania nie będzie na nią działać.

Oprócz przedłużenia długości i zwiększenia szerokości penisa ProExtender potrafi naprawić różne skrzywienia penisa.

 

Szczegóły:

  • gwarantowana i sprawdzona metoda powiększania penisa bez chirurgii plastycznej i urządzeń medycznych.
  • urządzenie wykorzystuje skuteczną metodę długotrwałego naprężenia, które w ciągu 5-6 miesięcy zwiększa długość i szerokość.

 

Jak to działa?

ProExtender opiera się na zasadzie rozciągania, wykorzystując siłę trakcyjną w celu zwiększenia penisa. Do powiększenia dochodzi dzięki właściwościom reakcyjnym tkanek, w których dochodzi do mnożenia i dzielenia komórek tkanki za pomocą nieustannej siły rozciągania.

W starożytnych kulturach zasada rozciągania stosowana była do powiększania różnych części ciała takich jak szyja (samicy żyrafy Paduang plemienia w Birmie) lub warg i uszy innych afrykańskich i amazońskich plemion. Podobna zasada stosowana jest w ortopedii po zabiegach w celu powiększania części kości.

Przedłużacz męskich organów płciowych to pomocnik, który łatwo się nosi i łatwo usuwa. Jest bardzo dyskretny i wygodny. Możesz używać go w ciągu całego dnia, kiedy chodzisz, siedzisz, stoisz, patrz wideo poniżej...

 

 

Ilustrační video

Ocena produktu Przedłużacz męskich organów płciowych - ProExtender

0
0 ocena
7
klientów już kupiło
100%
klientów poleca